Участь у роботі Круглого столу в Кракові

Круглий стіл – професійна дискусія з питань посилення інституту громадських робіт відбувся 19-20 лютого в м. Кракові (Республіка Польща). Організатор заходу – нідерландський Центр міжнародного правового співробітництва (Center for Internаtional Legal Cooperation). 

Від української сторони взяли участь – перший заступник директора Державної установи «Центр пробації» Олег МЕЛЬНИЧЕНКО; заступник директора Державної установи «Центр пробації» Віктор ВАСЮК; заступник директора Державної установи «Генеральна дирекція ДКВС України» Юрій СТЕЦЕНКО; начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області Богдан ГЕДЗ.

Від Пенітенціарної академії України в роботі Круглого столу – професійній дискусії взяла участь директор Інституту професійного розвитку Наталія НАУЛІК, яка під час заходу презентувала діяльність Інституту професійного розвитку ПАУ. 

Учасники Круглого столу обговорили основні аспекти навчання працівників пробації в Україні, а також особливості підвищення кваліфікації працівників пробації Нідерландів. Не оминули увагою спільне та відмінне в організації навчання, розробці та змісті програм підвищення кваліфікації. 

У підсумку роботи Круглого столу – професійної дискусії сторони домовились про подальшу співпрацю: розроблення навчальних програм та тренінгів для працівників пробації в Україні, обмін досвідом щодо методології організації навчання працівників пробації, спільні заходи з навчання тренерів, участь у науково-практичних заходах з питань діяльності пробації в Україні та Нідерландах.