Участь у проекті «Університет – простір прав людини»

Курсанти Академії взяли участь у проекті «Університет – простір прав людини» в рамках Всеукраїнської програми «Розуміємо права людини» Освітнього Дому. Учасниками проекту були Зацнова Вікторія, Кім Аліна, Лутченко Нікіта, Колінько Софія.
Мета заходу – розвиток компетентностей щодо розуміння прав людини, демократичних цінностей, механізмів їх захисту та підтримки в освітньому просторі задля посилення спроможності органів студентського самоврядування розвивати академічну свободу, формувати освітнє середовище відповідно до стандартів і принципів прав людини та демократичних цінностей.
Коментарі деяких учасників форуму:
Кім Аліна: «Вчора пройшов дуже насичений день. Він був не тільки інформативним, але й дуже цікавим та веселим. Ми розбирали різні справи з прав людини, що розглядалися в Європейському Суді. Також грали на факультативі в Мафію та Країну гідності. Це було захопливо. Завдяки іграм учасники стали ще дружнішими».
Лутченко Нікіта: «Хочу поділитися з вами враженнями щодо сьогоднішнього дня в Освітньому Домі прав людини. Цей день видався дуже насиченим. З нашою командою ми обговорювали питання національних механізмів захисту прав людини, основи та проблеми роботи студентського самоврядування, порушення прав студентів у закладах вищої освіти, розглядали проблеми спілкування з поліцією. Атмосфера була захоплива, налаштовувала на плідну роботу. Нам дуже сподобалось».

Кафедра теорії та історії держави і права,
конституційного права