Участь у літній школі проекту ОБСЄ в Україні

16-18 серпня 2017 року у м. Яремче Івано-Франківської області відбулась Літня школа із загальної теорії права: український та міжнародний досвід викладання, організована Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

У роботі літньої школи взяв участь доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін підполковник внутрішньої служби Попружна А. В. Загалом учасниками заходу стали 26 викладачів з 14 університетів України.

Метою проекту було удосконалення юридичної освіти та методики викладання юридичних дисциплін. Учасники мали можливість послухати лекції провідних українських та міжнародних експертів у сфері загальної теорії права, зокрема, д. ю. н.,  професора, завідувача кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», судді Конституційного Суду у відставці Козюбри М. І., д. ю. н.,  професора кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Погребняка С. П., к. ю. н., доцента кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» Цельєва О. В., доктора права, почесного професора, керівника відділу з дослідження східноєвропейського права Юридичного факультету Гамбурзького університету, консультанта Конституційної комісії України Отто Люхтергандта, професора, завідувача кафедрою конституційного права Факультету права та адміністрації Варшавського університету, судді Конституційного Трибуналу Республіки Польща, голови Комітету правових наук Польської академії наук Маріуша Тадеуша Зубіка.