Участь у круглому столі «В єдності сила!»

20 січня курсанти Академії Державної пенітенціарної служби під керівництвом доцента кафедри економіки та соціальних дисциплін Алли Попружної взяли участь у круглому столі «В єдності сила!» з нагоди Дня Соборності України, 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня пам’яті Героїв Крут. Захід відбувся в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка.

У заході взяли участь також викладачі та студенти закладів вищої освіти міста – Північно-українського інституту імені Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Національного університету «Чернігівська політехніка», представники Українського інституту національної пам’яті.

Під час круглого столу здобувач освіти 137 навчальної групи юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби Олександр Ворушило виступив з доповіддю «Українське питання у дипломатичних відносинах США і УНР у першій чверті ХХ ст.», а курсантка 123 навчальної групи юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби Ярослава Варламова висвітлила тему «Жінки на варті Соборності».