Участь у круглому столі до Дня Соборності України

Здобувачі вищої освіти Пенітенціарної академії України разом із представниками сектору виховної роботи ПАУ взяли участь у засіданні круглого столу «Наша єдність – наша зброя!», який відбувся 18 січня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових. Захід був присвячений Дню Соборності України та Дню пам’яті Героїв Крут.

Учасники круглого столу обговорили епохальні історичні події, які відбулися 105 років тому: 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві проголосили Акт злуки, що об’єднував в одній державі українські землі, розділені кордонами тогочасних імперій. Цій події передувала не менш визначальна – 22 січня 1918 року Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу».

Минуло більше століття, і українці продовжують відстоювати незалежність нашої держави в боротьбі з російським агресором, після перемоги над яким Україна відновить свою соборність.