Заходах з нагоди  Дня Незалежності України!
У Чернігові, 24 серпня, на Красній площі від самого ранку розпочалися урочистості з нагоди Дня Незалежності України. Участь у них взяли голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, представники Академії Державної пенітенціарної служби України.

Розпочалося святкування головного державного свята, яке встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акту проголошення незалежності України – з перегляду на великому екрані прямого включення з урочистостей у Києві. Всі присутні на площі могли бачити відеотрансляцію виступу Президента України Володимира Зеленського.

Далі церемонією покладання квітів до меморіальних стел «Герої не вмирають» і Героям Небесної сотні у сквері ім. М.Попудренка та хвилиною мовчання присутні вшанували мужність і патріотизм героїв-земляків, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час Революції гідності, проведення АТО/ООС в Донецькій та Луганській областях. Під звуки Гімну України у виконанні духового оркестру пролунав військовий салют. Також корзини квітів були встановлені до Пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» та пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Після покладання квітів парадні розрахунки 8-ого навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України та Академії Державної пенітенціарної служби маршем пройшли Красною площею.