Участь курсантів Академії в молодіжній платформі

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права підготовлено курсантів 2-го курсу юридичного факультету Академії ДПтС Васильченка Олександра та Руденко Марію до участі в молодіжній платформі при Київській міській державній адміністрації «YOUTH STAGE», яка розпочала свою роботу в березні 2018 року.

Захід складається з декількох етапів: на перший етап заходу було запрошено спікерів, які під час виступу проводили активні обговорення, залучали присутніх до дискусій та ділились набутим досвідом. Слухачі набували знань з ораторського мистецтва, працювали зі своїм голосом та робили вправи для покращення дикції. Також одним зі спікерів розглядалась тема «тайм-менеджменту», в процесі розгляду якої було надано низку корисних фактів та порад з організації особистого та робочого простору і часу. Багато нового про особливості піару та важливість комунікативних здібностей у сучасному світі розповів експерт з питань PR, GR та комунікації. Також на заході виступали спікери за такими темами, як: «Лідерство і яким має бути справжній лідер» та «З чого почати свій шлях до політичної та громадської діяльності».

Незабаром має розпочатись другий етап, під час якого учасники зможуть здобути практичних навичок в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права