У стінах Академії ДПтС відбулася презентація першокурсників

У стінах Академії ДПтС відбулася презентація першокурсників, що була представлена двома командами: студентів та курсантів. Виступи відбувалися у вигляді змагання з хореографії, вокальних здібностей та вміння подарувати гарний настрій гумором КВК.

Для визначення найкращих з кращих було запрошено шановне журі у складі: керівника Палацу культури, художньої творчості дітей, юнацтва і молоді Вадима Гуревича, художнього керівника Міського палацу культури Сергія Макашова, лідера КВК команди «Сім’я» Максима Ворони, керівника Школи лідерів Ірини Богатенко.

Команди показали високий рівень підготовки та викликали дискусію серед журі, рішенням якого стала перемога команди студентів.

Першокурсники виявили себе активними, креативними та творчими людьми. У залі панувала радісна й весела атмосфера. Вітаємо їх та бажаємо перемог і на далі!