Турнір з міні-футболу в залік ХІІІ Універсіади

16 березня 2017 року в місті Чернігові на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського національного технологічного університету відбувся турнір з міні-футболу в залік ХІІІ Універсіади серед команд Чернігівської області.

В змаганнях приймали участь шість команд вищих навчальних закладів: команда Чернігівського національного технологічного університету, команда Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, команда Ніжинського Державного університету ім. М.В.Гоголя, команда Ніжинського агротехнічного інституту та дві команди Академії Державної пенітенціарної служби.

Продемонструвавши гідну, видовищну гру перша команда Академії Державної пенітенціарної служби посіла третє призове місце.

Молодці хлопці! Так тримати! Вперед – до нових перемог!!!

Кафедра фізичної підготовки