Тур Чемпіонату України з футзалу серед ЗВО

13 лютого 2020 року на майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу Національного технологічного університету міста Чернігова відбувся черговий тур Чемпіонату України з футзалу серед закладів вищої освіти Всеукраїнської футбольної асоціації студентів. Господарі – збірна команда «Академія-ЧНТУ» приймала футболістів з міста Києва команду Національного університету харчових технологій.

Гості дуже потужно почали першу половину зустрічі, забивши три голи. Чернігівці мали декілька стовідсоткових моментів але не змогли скористатися нагодою скоротити відставання.

У другій половині зустрічі наші хлопці доклали всіх зусиль, щоб змінити хід поєдинку. Обмінявшись двома голами з гостями, пенітенціарії і технологи відчули присмак перемоги і почали стрімко скорочувати відставання. Вболівальники отримали велике задоволення від гри обох команд, які на шалених швидкостях змінювали ситуацію на майданчику гострими контрвипадами. У підсумку чернігівці зробили красивий «comeback», зрівнявши рахунок.  Підсумок зустрічі 5 : 5 – нічия!

Хлопці! Так тримати!