Workshop на тему «Цілепокладання»

В Академії розпочалися заходи до Всеукраїнського дня психології. Одним із таких став workshop на тему: «Цілепокладання» для курсантів та студентів за спеціальністю Психологія,  який провела директор Центру розвитку «Лідер» Ірина Богатенко на запрошення начальника кафедри психології кандидата психології, майора внутрішньої служби Оксани Миколаївни Мирошниченко.

Учасники розглянули декілька методик постановки цілей та зупинили свою увагу на методиці SMART, яка є однією із найпоширеніших у всьому Світі, не зважаючи на те, що була заснована в 1954 році.

Курсантам та студентам було запропоновано, працюючи в малих групах, поставити цілі по SMART на найближчі 3 роки.

Даючи feedback, учасники зазначали, що технологія SMART допомагає чітко відрізнити цілі від бажань; що правильно поставлена ціль не потребує додаткової мотивації та, що навіть у такому насиченому графіку як у курсантів Академії, треба знаходити час для власного планування, постановки своїх особистих цілей та їх досягнення.

Ірина Богатенко висловила своє задоволення від спільної роботи  та побажала студентам та курсантам Академії постійно рухатися на шляху свого власного вдосконалення, прагнути отримати кращі, новітні, актуальні знання, навчитися їх застосовувати та стати затребуваними фахівцями своєї справи.

Кафедра психології