Цікаві зустрічі: Валентина Шеховцева

25 вересня 2018 року старшим викладачем кафедри психології Настоящою Уляною  організовано та проведено зустріч для курсантів-психологів 3-го курсу факультету пробації Академії ДПтС із  врачем-психотерапевтом Чернігівського обласного наркологічного диспансеру Шеховцевою Валентиною, яка має тридцятирічний  досвід роботи не тільки як психотерапевта, а й як нештатного головного спеціаліста з питань психотерапії та медичної психології.

На занятті курсанти дізнались як саме працюють психотерапевти та психологи з наркозалежними, що для цих хворих важливим є психологічний супровід на всіх етапах лікування. Після обговорення провели невелику гру брейн-рінг з питань психологічної залежності від наркотичних та психотропних речовин.

На завершення зустрічі Шеховцева Валентина зауважила, що психолог завжди повинен прагнути  професійного зростання, постійно працювати над собою, розвиватися, рефлексувати, застосовувати нові дієві практики у своїй діяльності. І для поповнення скарбнички знань курсантів продемонструвала прийоми арттерапії, казкотерапіїї та лялькотерапії.