Трудові збори
16 січня 2020 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулись Загальні збори трудового колективу та розпочалися дводенні навчально-методичні збори науково-педагогічних працівників.
 
На Загальних зборах трудового колективу ректор Академії, доктор педагогічних наук, професор, полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський підбив підсумки діяльності Академії Державної пенітенціарної служби в 2019 році та окреслив основні завдання на 2020 рік.
Крім того, в урочистій атмосфері вручив диплом доктора юридичних наук Владиславу Кареліну та атестати доцентів – Крістіні Сіренко і Анатолію Педоричу.
 
Навчально-методичні збори науково-педагогічних працівників Академії Державної пенітенціарної служби традиційно, на початку року, проводяться з метою аналізу ефективності організації та вдосконалення в Академії освітнього процесу, визначення завдань і шляхів подальшого розвитку закладу вищої освіти на поточний рік.
У проведенні навчально-методичних зборів беруть участь: керівний склад Академії, факультетів та кафедр, начальники структурних підрозділів Академії ДПтС, працівники навчального відділу і науково-педагогічні працівники кафедр, працівники відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва.
 
Про результати навчання курсантів і студентів у І семестрі 2019–2020 навчального року та завдання на другий семестр доповів перший проректор Академії, полковник Олександр Олійник; про організацію наукової роботи та міжнародної співпраці Академії – проректор Академії, полковник Станіслав Чебоненко.
 
Про основні завдання і напрями організації служб – кадрової, виховної, психологічної, спортивної та культурно-масової роботи – в Академії на 2020 рік доповів присутнім проректор Академії, полковник Олексій Шеремета.
Також під час навчально-методичних зборів розглядались питання використання інноваційних методів навчання, організації освітнього процесу, індивідуально-виховної та соціально-психологічної роботи на факультетах Академії Державної пенітенціарної служби.