Тренінговий семінар для освітян «Викладання єврейсько-української історії ХХ століття» від інституту Centropa відбувся в Чернівцях з 8 по 10 березня.
Близько 30 викладачів і вчителів з усієї України зібралися в Чернівцях, щоб поринути у воркшопи, екскурсії, майстер-класи, дискусійні майданчики, присвячені різним аспектам українсько-єврейської історії та методикам запровадження матеріалу в освітній процес.
Від Пенітенціарної академії України у семінарі взяли участь в. о. начальника відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Аліна Квітка і доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Алла Попружна.
Захід був дуже насичений: учасники семінару переглянули й обговорили фільми інституту Centropa – «Повернення до Рівного. Історія Голокосту» та «Послання з майбутнього. Боснія вітає Україну», інтерактивно попрацювали в невеликих групах з метою розроблення планів занять; послухали лекції з українсько-єврейської історії від чернівецького краєзнавця Миколи Кушніра, познайомилися з розробками й методичними рекомендаціями щодо використання матеріалів інституту Centropa на заняттях, відвідали єврейський цвинтар Чернівців, доторкнулись до єврейської культури завдяки концерту від Тетяни Сукоркіної та Олени Сім’єн.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5438335071514911270_121-1024x768.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1710254249128-1024x768.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5434059354262329081_121-1024x767.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5434059354262329073_121-1024x768.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1710254249107-768x1024.jpg)