Тренінг за британською програмою профілактики травматичного стресу TRIM

Кафедра психології Академі ДПтС запрошує викладачів, курсантів і студентів для участі у тренінгу за британською програмою профілактики травматичного стресу TRIM «Метод профілактики ПТСР та інших розладів психічного здоров’я, пов’язаних із травматичним стресом».

Тренінг TRiM надає практикам базове розуміння психологічної травми та її наслідків. TRiM – це система підтримки побратимів, орієнтована на травми, що працює у повній відповідності до керівних принципів лікування посттравматичних стресових розладів, розроблених Національним інститутом охорони здоров’я.

Спікер – Віктор Досенко, доктор медичних наук, професор, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України.

До початку навчання учасники мають самостійно ознайомитися з порадником за посиланням – //umhs.pro/trim

Учасники тренінгу, які пройдуть курс (2 робочі дні), отримають сертифікат менеджера ТРіМ.

Час проведення – 11-12 травня 11.00 – 19.00.

Для реєстрації на тренінг необхідно до 12.00 10 травня надіслати на електронну пошту mirok200067@gmail.com анкету, зазначивши ПІБ, стать, номер телефону, електронну пошту, посаду, організацію, мотиви участі у програмі тренінгу.

Кількість місць обмежена, відібраним учасникам буде повідомлено про участь у тренінгу до 15.00 10 травня.