Тренінг з розвитку англомовних і лінгвокультурних компетентностей

XXI століття відкрило людству безліч можливостей, однією з найважливіших є доступ до інтернету і, як наслідок, інформації. Англійська мова в цьому контексті не є винятком. Сучасні технології значно полегшують процес організації навчання, тому викладач має можливість демонструвати своїм студентам цікаві відео- та аудіоматеріали. Чимало навчальних сайтів дають можливість вивчати іноземну мову з будь-якого місця на планеті, англомовні книги та фільми також можна дивитися де завгодно і коли завгодно, спокійно переглядати відео на англомовних каналах на YouTube; гуглити інформацію англійською; слухати улюблену музику англомовних виконавців та водночас бачити перед очима текст пісень.

12 жовтня викладачі кафедри іноземних мов Академії ДПтС провели тренінг за темою «Розвиток англомовних і лінгвокультурних компетентностей з використанням можливостей сайту «Breaking News»» для здобувачів освіти третього курсу. Сайт дає насправді фантастичний результат, оскільки побудований на сучасних матеріалах. Студенти та курсанти можуть у будь-який зручний для себе час займатись розвитком усіх видів мовленнєвої діяльності (читанням, письмом, говорінням та аудіюванням) на будь-якому рівні знання мови. Приємний інтерфейс робить заняття англійською мовою на цьому сайті ще цікавішим.

Увазі студенства було запропоновано корисний безкоштовний сайт «Breaking News», де вони можуть вивчати будь-які сучасні теми з англійської, які розділені на рівні від Elementary до Advanced за допомогою виконання величезної кількості вправ, поки не зрозуміють логіку певного аспекту граматики і не зможуть використовувати її самостійно. Серед переваг сайту – мобільність, систематичність, інтерактивність, доступність, зручність у користуванні та контроль.

Після тренінгу присутні зрозуміли, що кожен може організовувати свій навчальний простір самостійно. Оновлення інформації відбувається на сайті оперативно, що дає змогу завжди слідкувати за новими матеріалами та завданнями.