Тренінг з профілактики ризикованої поведінки серед підлітків

13 березня 2019 року в «Обласному молодіжному центрі» Чернігівської обласної ради відбувся тренінг з профілактики ризикованої поведінки серед підлітків. У заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри психології та курсанти Академії Державної пенітенціарної служби, а також соціальні педагоги шкіл м. Чернігова.

Головний спеціаліст обласного молодіжного центру Валерій Рябуха на цей захід запросив і офіцерів курсів підвищення кваліфікації психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України,оскільки метою тренінгу була презентація декількох сесій таких програм, як «Вибір» та «Неформальний лідер школи». Ці програми зарекомендували себе як дієві у плані позитивного впливу на молодь і можуть бути використані в роботі психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів як профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед неповнолітніх.