Тренінг з підтримки та відновлення психічного здоров’я

4–5 березня кафедра психології долучилась до навчання методів психотерапії при ПТСР для подальшої роботи з підтримки та відновлення психічного здоров’я військовослужбовців і постраждалих від збройної агресії. Навчання проводив сертифікований тренер з лікування та запобігання ПТСР за стандартами США Андрій Омельченко, представник громадської організації «Центр підтримки Атлант». Захід відбувся на запрошення керівництва Чернігівського інституту бізнесу і права та Агенції регіонального розвитку Чернігівської області. У тренінгу взяли участь кандидати психологічних наук, доценти Ірина Волеваха, Юлія Дем’яненко, Тетяна Кухар, Оксана Мірошниченко і кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Єрмак. Учасники тренінгу отримали знання щодо психологічної підтримки військовослужбовців та їхніх сімей під час ротації та після закінчення воєнних дій, навики особливостей спілкування з військовими в цивільному житті та під час бойових дій, розглянули питання посттравматичних стресових розладів і контроль стресу під час бойових дій та після. Головний меседж дводенного тренінгу – «Повернемо кордони і повернемо людей до повноцінного життя».

Кафедра психології