Тренінг з підготовки гідів для правової мандрівної виставки

20 листопада 2017 року курсанти Академії Юлія Зінчук, Дмитро Кисельов та Максим Симоненко і студентка Олександра Лесун взяли участь у тренінгу з підготовки гідів для проведення мандрівної методично-освітньої виставки «Кожен має право знати свої права».Пересувна  експозиція «Кожен має право знати свої права» є мобільним навчально-методичним засобом і складається з 25 панелей, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Експозиція є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій, спрямованих на підтримку та захист прав людини. Мандрівна експозиція була розроблена у 2011 році громадською організацією «МАРТ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» як один із кроків реагування на необхідну систему підходу до навчання прав людини. Курсанти вдало опанували майстерність бути гідом під час проведення мандрівної експозиції. Вони збагатили та розширили власний кругозір стосовно прав людини в цілому, вдосконалили свої ораторські навички, адже це невід’ємна частина процесу залучення майбутньої аудиторії до проведення методично-освітньої виставки.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права