Тренінг «Україна майбутнього – PROсоціальний бізнес»

Успішний бізнес – це опора та один з найважливіших компонентів забезпечення незалежності та сталості розвитку країни. За останні 18 місяців українські бізнесмени зробили свій вагомий внесок в захист і економічне відновлення України.  

Слід зазначити, що в умовах війни, саме малий та мікробізнес – це двигуни української економіки, які здатні найбільш оперативно відповідати на потреби населення.

Підтримці населення та збільшенню показників професійного росту в сфері бізнесу був присвячений тренінг на тему «Україна майбутнього – PROсоціальний бізнес», який відбувся 5 вересня. Захід організувала ГО «Маріупольська спілка молоді» в межах проєкту Міжнародної організації з міграції (IOM Ukraine) за фінансової підтримки Уряду Японії.

У тренінгу взяв участь здобувач вищої освіти Академії Державної пенітенціарної служби Олександр Ворушило.

Спікери порушили такі важливі питання, як:

  • визначити соціальну місію та впровадити кращі практики соціально відповідального бізнесу;
  • впровадити принцип безбар’єрності, підтримати та залучити людей з інвалідністю, ВПО, учасників і учасниць бойових дій до бізнес-процесів;
  • вдосконалити бізнес-процеси з урахуванням принципів соціальної відповідальності;
  • залучити додаткові фінансові ресурси для розвитку бізнесу.

Тренінг допоміг краще дізнатися учасникам про потреби, з якими зіштовхується український бізнес під час війни та дати уявлення про те, як починати свою справу за цих складних обставин.