Тренінг підвищення кваліфікації поліцейських

20171100000010 листопада 2017 року на базі Головного управління Національної поліції у Чернігівській області старшим науковим співробітником НДЦ Академії Іваньковим І.В. та начальником кафедри психології Академії Мірошниченко О.М. були проведені заняття на короткострокових курсах підвищення кваліфікації поліцейських перед призначенням їх на керівні посади або на вищу керівну посаду, ніж обіймана, на теми: «Орієнтація на завдання та підлеглих. Вибір правильного стилю управління. Чинники, що впливають на ефективність планування роботи підпорядкованого підрозділу та контролю за його діяльністю. Роль керівника в забезпеченні дотримання законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих, запобігання фактам корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого, що принижує честь і гідність людини тощо. Зарубіжний досвід управління персоналом – менеджмент».

Кафедра психології, НДЦ Академії