Тренінг для тренерів проекту «Неформальний лідер школи»

03 жовтня 2018 року у Чернігівському обласному молодіжному центрі відбувся перший день тренінгу тренерів для реалізації проекту «Неформальний лідер школи» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

У тренінгу брали участь старший викладач кафедри психології, підполковник внутрішньої служби Настояща Уляна та студентка 139 групи факультету пробації Академії Державної пенітенціарної служби Запорожець Ольга. Саме для цього проекту розроблено програму профілактики ризикової поведінки серед підлітків, яка буде впроваджуватись у школах міста Чернігова. Крім тренерів, до занять будуть залучатись і волонтери. Координатори проекту Валерій Рябуха та Надія Самардак запропонували курсантам Академії долучитись до реалізації цього проекту, щоб вони отримали практичний досвід роботи з неповнолітніми дітьми, схильними до ризикової поведінки, та попрацювали у групах у ролі тренерів.