Тренерські технології для проведення тренінгів

За сприяння проєкту ЄС «Право-Justice» для викладачів Академії Державної пенітенціарної служби 21–23 червня було проведено другу частину тренінгу «Тренерські технології/інструменти для розроблення і проведення тренінгів». Тренінг було проведено в онлайн форматі.

Головний вектор підвищення кваліфікації викладачів та тренерів – це забезпечення мобільного й динамічного процесу навчання, що гнучко реагує на зміни у сфері освіти, а також опрацювання новітніх підходів до підготовки кваліфікованих кадрів, зокрема, з метою ознайомлення викладачів з методиками та інструментами дистанційного навчання.

В рамках тренінгу викладачі отримали хорошу практичну підготовленість для роботи зі слухачами курсів первинної підготовки та підвищення кваліфікації за рахунок повноцінного засвоєння принципів, методів користування інноваційними технологіями, розвитку навичок комунікації в онлайн-форматі.

Упродовж трьох днів заняття проводила методолог Юлія Бех, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук вищої освіти України, бізнес-тренер, яка ознайомлювала колег з особливостями тренерської діяльності, онлайн-комунікації та специфікою дистанційної роботи викладача.