Міські зібрання у форматі Town Hall Meeting

13 грудня 2018 р. взяли участь у міських зібраннях формату Town Hall Meeting щодо впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу» науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, працівники науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України, курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Міські зібрання у форматі Town Hall Meeting – це кваліфіковане, цілеспрямоване та результативне обговорення будь-яких конкретних питань, що становлять громадський інтерес.

У рамках заходу було обговорено альтернативні варіанти вирішення актуальних проблем та шляхи подальшого впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу», а саме: проблеми фінансово-організаційної основи надання послуг у системі БПД; вирішення проблеми підпорядкування системи БПД; покращення доступності та якості надання безоплатної правової допомоги.