Тиждень тренінгу в рамках проекту «ДІЯ-ЄС»

З 10 по 14 червня науково-педагогічні працівники Академії Державної пенітенціарної служби – кандидат технічних наук, доцент В.О. Аніщенко та кандидат психологічних наук Ю.О. Демьяненко – взяли участь у тренінгу для тренерів з реалізації Програми реабілітації для засуджених та осіб, взятих під варту, з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин.

Тренінг проводили психологи вищої ланки в системі пенітенціарних установ Іспанії Оскар Ерреро та Франсіско Рекена в рамках Проекту ЄС «Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності (ДІЯ-ЄС)» на базі Державної кримінально-виконавчої служби України.

Під час тренінгу відбулося інтенсивне навчання методикам щодо встановлення комунікативного зв’язку із засудженими, які є наркозалежними, виявлення рівня їх мотивації виправлення та бажання вести здоровий спосіб життя, оцінки можливості їх залучення до проходження Програми реабілітації для засуджених та осіб, взятих під варту, з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин.

Усі учасники тренінгу за результатами навчання отримали сертифікат міжнародного зразка про підвищення професійної компетентності та можливості в подальшому працювати тренерами з підготовки персоналу для проведення ефективної реабілітаційної роботи із засудженими.