Тиждень культури української мови та мовлення

За ініціативи викладачів  кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін в Академії  ДПтС з 06 листопада по 10 листопада 2017 року проводилися заходи в рамках  Тижня культури української мови та мовлення.

Доцентом  кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін  Шумейко З.Є. для постійного особового складу на занятті зі  службової підготовки було прочитано лекцію  «Культура мови і культура мовлення. Комунікативні ознаки культури мовлення»

Прочитати  курсантам Академії лекцію «Культура мови і культура мовлення майбутніх юристів» була запрошена доцент кафедри гуманітарних дисциплін Чернігівського національного технологічного університету, кандидат філологічних наук Зінченко Л.В. Також курсанти переглянули  документальний  фільм «Лінгвоцит в Україні»

Студенти та курсанти 2-го   курсу підготували плакати для творчого конкурсу

Для  шанувальників рідної мови та з метою залучення курсантської аудиторії до навчально-дослідницької роботи  в актовій залі Академії  ДПтС відбувся науково-практичний семінар «Мова народу – це його дух, а дух народу – це його мова», присвячений  Дню української писемності та мови.

Під час семінару присутні мали нагоду ознайомитися з історією розвитку української літературної мови, відновити свої знання про українських письменників минулих часів та дізнатися про творчість видатних українських письменників сучасності.

Захід був підготовлений та проведений викладачами та членами предметного гуртка кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, курсантами та студентами  2-го курсу.

Після проведення Тижня культури української мови та мовлення відбулося підбиття підсумків заходу та нагородження учасників.