Тиждень фінансової грамотності

6 листопада 2018 року співробітники кафедри економіки та соціальних дисциплін у рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності провели тренінг з курсантами та студентами юридичного факультету та факультету пробації.

Основним завданням проведення Всеукраїнського тижня визначено підвищення фінансової грамотності населення, особливо серед молоді. Актуальність цього напряму неформальної освіти пояснюється важливістю досягнення молоддю фінансової незалежності і вміння раціонально використовувати кошти.

Метою тренінгу стало стимулювання усвідомленої поведінки курсантів і студентів вміло розпоряджатися особистими фінансовими ресурсами.

Під час тренінгу учасники зрозуміли, що раціональне використання фінансів у сучасних умовах є актуальним, а тому охоче вчилися ефективному підходу до фінансових заощаджень, витрат та формуванню «подушки фінансової безпеки». Курсанти та студенти із задоволенням застосували теоретичні знання на практиці. Не відкладаючи в довгу шафу, розрахували бюджет майбутнього літнього відпочинку та визначили обсяги необхідних заощаджень, які дозволять їм реалізувати мрію.

 

Кафедра економіки та соціальних дисциплін