Теоретичні та практичні аспекти інституту пробації в Україні

22 червня 2018 року в Національній академії прокуратури України за участю представників Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України, Державної кримінально-виконавчої служби України, суддів Верховного Суду, адвокатів, а також науковців закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання відбувся Міжнародний круглий стіл «Теоретичні та практичні аспекти інституту пробації в Україні».

У круглому столі взяли участь проректор Академії ДПтС Чебоненко С.О. та доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Сіренко К.Ю.

За результатами круглого столу видано збірку матеріалів, де опубліковано тези наукових та науково-педагогічних працівників Академії, а саме, Іванькова І.В., Чебоненка С.О., Гончаренко О.Г., Доній Н.Є. та Сіренко К.Ю.

Під час Міжнародного круглого столу представники Міністерства юстиції України, суду, прокуратури, адвокати, науковці обговорювали низку важливих питань, що стосуються нормативного регулювання підготовки та заслуховування досудової доповіді, реалізації пробаційних програм діяльності волонтерів.

Учасники круглого столу виробили резолюцію, в якій внесли пропозиції до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради щодо реалізації положень Закону України «Про пробацію» Кримінального процесуального кодексу України, а також продовження подальшої взаємодії всіх зацікавлених сторін для сприяння розвитку інституту пробації в Україні.