Талановиті курсанти представили перспективні проекти

18 та 19 квітня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувався V Міжнародний студентський саміт на тему «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Упродовж двох днів саміту представники 18 команд із закладів вищої освіти України, Польщі та Казахстану презентували авторські проекти.

Команду Академії Державної пенітенціарної служби на саміті представляли курсанти 142 та 134 навчальних груп юридичного факультету – Зінчук Юлія та Руденко Марія. Молоді науковці з Академії показали свій науковий проект «Недитяча молодість: особливості дотримання прав засуджених неповнолітніх в умовах реформування пенітенціарної системи України».

За підсумками саміту команда Академії нагороджена дипломом у номінації «Ораторське мистецтво».

Кафедра теорії та історії держави і права,

конституційного права