Святкування Дня української писемності та мови в Академії ДПтС

Святкування Дня української писемності та мови в Академії Державної пенітенціарної служби

09 листопада 2016 року для шанувальників рідної мови в актовій залі Академії Державної пенітенціарної служби відбувся науково-практичний семінар: „О слово рідне, хто без тебе я … ”, присвячений Дню української писемності та мови.

Під час семінару присутні мали нагоду ознайомитися з історією розвитку української літературної мови, відновити свої знання про українських письменників минулих часів та дізнатися про творчість видатних українських письменників сучасності.

З метою залучити курсантську аудиторію до навчально – дослідницької роботи із промовою на тему: « Мова народу – це його дух, а дух народу – це його мова» виступила доцент кафедри української мови та літератури Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук Лілік О.О..

Захід був підготовлений та проведений викладачами та членами предметного гуртка кафедри іноземних мов та ділової української мови, курсантами та студентами 2-3 курсів.