Дискусія “Свобода слова має бути обмежена (?)(!)(.)”

1 грудня 2017 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки та соціальних дисциплін спільно зі співробітниками науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України в рамках проведення Всеукраїнського тижня права організували дискусійну площадку. Основною проблемою обговорення було обрано: «Свобода слова має бути обмежена (?)(!)(.)». До процесу дискусії були запрошені слухачі магістратури та курсанти Академії ДПтС, студенти Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

Експертами виступали Майшев О.О, член ревізійної комісії Національної спілки журналістів, шеф-редактор Інтернет-видань «Європейська Україна» та «Чернігівський формат»; Поцелуйко І.В., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету; Борисенко І.В., завідувач кафедри іноземних мов Академії Державної пенітенціарної служби.

Одним з етапів дискусії стало оприлюднення та обговорення результатів опитування, яке було проведено серед студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ й серед курсантів, студентів та слухачів Академії стосовно можливого обмеження свободи слова.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін