Свято для дітей

Новий рік є одним із найулюбленіших свят дітвори, якого вони завжди із нетерпінням чекають. Тому у передноворічний час, 21 грудня, в Академії Державної пенітенціарної служби відбулося новорічне свято для дітей працівників Академії.

Відбулося дійство у приміщенні актового залу другого навчального корпусу Академії. Діти, святково одягнені у маскарадні костюми, готувались до заходу заздалегідь, вивчали вірші та пісні.

Радісний святковий настрій малечі подарували Дід Мороз та Снігуронька, казкові герої в пошуках втраченої новорічної зірки, Ліший та Кікімора. Вони показали справжню казку з цікавими іграми, чарівними піснями і танцями.

Традиційно біля ялинки водили хороводи, діти розповідали Діду Морозу віршики, за що отримували солодкі подарунки, а за конкурси – іграшки. Не обійшлося свято і без веселих та жартівливих ігор. Новорічні казкові герої створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження як дітям, так і дорослим на цілий рік. Усі були задоволені святом і, звичайно, подарунками від Діда Мороза. Передноворічні мрії збуваються!