Сучасні тенденції забезпечення гендерного балансу

17 березня представники Академії Державної пенітенціарної служби – начальник кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін кандидат педагогічних наук, доцент Наталія РАЗУМЕЙКО та професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін доктор педагогічних наук, професор Вікторія АНІЩЕНКО – взяли участь в інформаційно-просвітницькому форумі «Сучасні тенденції забезпечення гендерного балансу в умовах євроінтеграції».

Захід відбувся в Донецькому державному університеті внутрішніх справ (м. Кропивницький) в онлайн та офлайн форматах.

Професор кафедри Вікторія АНІЩЕНКО представила доклад на тему «Деякі аспекти формування гендерної компетентності майбутніх фахівців Державної кримінально-виконавчої служби України».