Студенти і курсанти зустрілися з мером Чернігова

Студенти та курсанти Академії зустрілися з Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком. Спілкування відбувалося в форматі запитань і відповідей у залі центру підвищення кваліфікації держслужбовців.

Студентів цікавило:

–         Який промисловий потенціал у Чернігова?

–         А як Ви готові сприяти тому, щоби молодь залишалась у Чернігові?

Головна ідея яку доносив у своїх відповідях міський голова,  – що треба вірити в себе, свою землю і свою країну. У тому, щоби втекти за кордон і працювати там абиким, живучи без коріння і без Батьківщини, справжнього щастя не буде.

–         Вибирайте собі напрямок. Будуйте чітко якийсь фундамент свого бізнесу, своєї кар’єри. Я переконаний, що за 5 років – чи максимум за 10 – ви, якщо  будете нормальними фахівцями, то абсолютно спокійно ті самі півтори-дві тисячі євро будете мати тут, не залишаючи Батьківщини. Адже світ іде до нас: не тільки ми їдемо до них, вони йдуть сюди. Є таке поняття як глобалізація. Корпорації  укрупнюються, заходять сюди, створюють тут філії і т. д, – сказав міський голова Чернігова.

Курсантів же цікавило:

–        Чи є можливість на території Чернігівщини створити вільну економічну зону?

–         Чи планує Владислав Атрошенко балотуватися на посаду Президента ?

Щодо останнього міський голова Чернігова відповів курсантам жартома. А про вільну економічну зону сказав наступне:

–         Можливо, це і є вихід. Це приклад державної політики, коли держава розуміє, що треба утримувати цю територію, але потенційно її стартові можливості нижчі, ніж в інших містах – очевидно, що повинні бути або прямі інвестиції держави, або стимулюючі рішення, які зацікавлять інвестора вкласти сюди кошти. Наприклад, про сплату податків не одразу, а тільки за 5 років. Я думаю, це могло би дати значний поштовх для розвитку нашої території.

Зустріч із міським головою завершили фотографуванням.