<strong>Літня школа молодого науковця 3.0</strong>

З 15 по 19 серпня заступник начальника кафедри ТІДПКП Антон Сікун взяв участь у Літній школі молодого науковця 3.0 Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Навчанням у Школі зацікавилось близько 50 слухачів з різних навчальних закладів та наукових установ нашої країни.

Під час занять лектори порушували такі теми, як: «Індустрія 5.0 та наука: Оголошення ери інтелектуальної наукової автоматизації»; «Робота над особистим розвитком»; «Сучасні виклики молодих учених України (на прикладі фізичної культури та спорту»; «Пошук джерел фінансування та формування грантових заявок»; «Відкрита наука: перспективи для українських молодих учених»; «Роль комунікацій у сфері діяльності молодих учених».

Учасники Школи мали змогу обмінятись особистим досвідом у своїй науковій сфері інтересів та поспілкуватися з науковцями.

Кафедра теорії та історії держави і права,

конституційного права