З 15 по 19 серпня заступник начальника кафедри ТІДПКП Антон Сікун взяв участь у Літній школі молодого науковця 3.0 Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Навчанням у Школі зацікавилось близько 50 слухачів з різних навчальних закладів та наукових установ нашої країни.
Під час занять лектори порушували такі теми, як: «Індустрія 5.0 та наука: Оголошення ери інтелектуальної наукової автоматизації»; «Робота над особистим розвитком»; «Сучасні виклики молодих учених України (на прикладі фізичної культури та спорту»; «Пошук джерел фінансування та формування грантових заявок»; «Відкрита наука: перспективи для українських молодих учених»; «Роль комунікацій у сфері діяльності молодих учених».
Учасники Школи мали змогу обмінятись особистим досвідом у своїй науковій сфері інтересів та поспілкуватися з науковцями.
Кафедра теорії та історії держави і права,
конституційного права
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220813_125922_478.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220824_144519_666.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_144929_762.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Screenshot_20220824.jpg)