Стратегія впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року

16 березня представники Академії Державної пенітенціарної служби – начальник кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін кандидат педагогічних наук, доцент Наталія РАЗУМЕЙКО та професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін доктор педагогічних наук, професор Вікторія АНІЩЕНКО – взяли участь у заході щодо презентації Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та операційного плану заходів на 2022–2024 роки з її реалізації. Зустріч відбулася в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» у змішаному форматі онлайн та офлайн (//www.youtube.com/watch?v=a9fm1b54KmU), під час якої виступили такі спікери, як: перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій ВІТРЕНКО, урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина ЛЕВЧЕНКО та представники закладів освіти і громадськості.

За результатами заходу ухвалено рішення щодо поширення інформації про Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року й операційного плану заходів на 2022–2024 роки (//zakon.rada.gov.ua/laws/show/1163-2022-%D1%80#Text) та оновлення освітніх програм, планів культурно-виховних заходів із врахуванням гендерних маркерів.