Стажування «Інноваційні технології в освіті» в м. Катовіце

У рамках угоди про співробітництво між Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach (Польща) та Академією ДПтС завідувач кафедри іноземних мов Борисенко Ірина Василівна і доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Попружна Алла Василівна брали участь у науково-педагогічному стажуванні «Інноваційні технології в освіті» (досвід Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach), яке проходило на базі Вищої технічної школи в м. Катовіце з 24 по 31 березня 2019 року.

Програма стажування передбачала участь у роботі ІІ Міжнародної конференції «Сучасні інноваційні та інформаційні технології у розвитку суспільства», науково-методичному семінарі «Наука і практика в системі освіти країн Європейського Союзу» та у заходах науково-педагогічного стажування.

Викладачі на практиці ознайомилися з організацією освітнього процесу і наукової роботи навчального закладу.