Співробітники Академії провели тренінги для поліцейських

26 квітня 2017 року начальником кафедри психології Мірошниченко О.М. та старшим науковим співробітником НДЦ Академії Іваньковим І.В. на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Чернігівській області були проведені тренінгові заняття на короткострокових курсах підвищення кваліфікації поліцейських перед призначенням їх на керівні посади на теми: Орієнтація на завдання та підлеглих. Вибір правильного стилю управління. Чинники що впливають на ефективність планування роботи підпорядкованого підрозділу та контролю за його діяльністю. Роль керівника в забезпечення дотримання законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих, попередження фактів корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого що принижує честь і гідність людини тощо. Зарубіжний досвід управління персоналом – менеджмент.

Кафедра психології

Науково-дослідний центр з питань діяльності органів та установ ДПтС України