Співробітники Академії прибрали прилеглу паркову зону

Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Співробітники Академії спільними зусиллями прибрали прилеглу до центрального корпусу по вулиці Гончій паркову зону.

У зеленій зоні прибрали сміття, провели випилювання аварійних дерев та обрізку для формування естетичного вигляду зелених насаджень, скосили та прибрали траву.

«Наші працівники – це фахівці, які не тільки відмінно виконують свою роботу, але і з готовністю відгукуються на громадські ініціативи. Ми маємо пам’ятати, що наша поведінка є прикладом для наслідування, тож давайте закладемо основи внутрішньої культури та збережемо Чернігів, як справжні господарі. Адже, ніхто, крім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. Я вдячний усім, хто долучився до цього заходу», – зазначив ректор Академії Олексій Тогочинський.

Чистота навколо – справа не тільки органів влади та комунальних підприємств, це й відповідальність кожного з нас. Саме від нас залежить, яким повітрям ми дихаємо, яку воду п’ємо, по яких вулицях ходимо, в яких лісах та паркових зонах відпочиваємо, що нас оточує щодня.

Чистота та охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й повсякденно. Саме тому Академія взяла цю зелену зону під своє шефство. Це ще один приклад відповідального ставлення до свого міста, до своєї країни.