Співпраця НДЦ з оперативним командуванням «Північ»

14 червня 2017 року представники Академії ДПтС начальник НДЦ Академії к.т.н., доцент Аніщенко В.О. та старший науковий співробітник НДЦ к.ю.н., доцент Іваньков І.В. взяли участь у заняттях з посадовими особами військових комісаріатів та військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України, які відбулися на базі Київського міського військового комісаріату.

За мету зборів ставилися передача новітніх підходів у роботі та досягнення єдиних поглядів на здійснення відбору військовослужбовців для проходження строкової та військової служби за контрактом, а також порядок їх психологічного супроводу під час служби.

Під час занять представниками Академії ДПтС були прочитані лекції з проблем організації та проведення заходів професійно-психологічного вивчення та відбору особового складу, методів та способів виявлення колишніх засуджених серед осіб ̶ кандидатів на проходження служби в Збройних силах України за контрактом.

Також під час заходу провідні фахівці з питань військово-психологічних досліджень та військової психології ознайомили присутніх з новими проектними методиками, які впроваджуються в їх службову діяльність на вимогу сьогодення.

Після зборів Аніщенко В.О. та Іваньков І.В. за активну громадянську патріотичну позицію,  професіоналізм та сприяння підвищенню кваліфікації професійних психологів військових частин були заохочені грамотами згідно з наказом командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України.