Соціально-психологічні аспекти роботи служби пробації

15 лютого 2018 року в стінах Академії Державної пенітенціарної служби Міністерства юстиції України відбувся круглий стіл «Соціально-психологічні аспекти роботи служби пробації».

Учасниками наукового заходу обговорювались актуальні проблеми в роботі служби пробації, аналізувались існуючі теоретичні та практичні проблеми в законодавчо-правовій та економічній сферах, від вирішення яких залежать перспективи її подальшого розвитку.

Із вступним словом до учасників круглого столу на засіданні виступила начальник кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент, підполковник внутрішньої служби Мірошниченко О. М.

У роботі круглого столу брали участь: провідний фахівець Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яковенко Н. Б., начальник Чернігівського міського відділу з питань пробації Скалюн Є. В., начальник Чернігівського районного сектору Чернігівського міського відділу з питань пробації Дудка Н. О., науково-педагогічний склад кафедр психології, педагогіки та кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, а також співробітники науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України.