Соціально-психологічні аспекти діяльності державного службовця

Начальник кафедри психології Мірошниченко О.М. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провела тематичний короткотерміновий семінар на тему: «Соціально-психологічні аспекти діяльності державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування» щодо соціально-психологічних аспектів діяльності працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Участь у навчанні 27 -28 вересня брали спеціалісти апарату структурних підрозділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Деснянської та Новозаводської районних рад.

Семінар проходив у формі практичних занять та тренінгів, під час яких розглядались психологічні особливості процесу управління в умовах змін; лідерство як соціально-психологічний феномен; конфлікти та методи їх подолання; тайм-менеджмент як технологія організації робочого часу державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.

Значна увага приділялась іміджу, культурі ділового мовлення як інструменту кар’єрного зростання державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування; способам вербальної та невербальної комунікації в діловому спілкуванні. Окрім цього, слухачі дізнались про особливості публічного мовлення; види маніпуляцій в діловому спілкуванні; а також про те, як висловлювати та реагувати на критику та компліменти.

Кафедра психології