Соціальна робота в освіті: український та зарубіжний досвід

2 жовтня 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін для студентів та курсантів Академії, які вивчають навчальну дисципліну «Соціальна педагогіка» було організовано та проведено науково-практичний семінар на тему: «Соціальна робота в освіті: український та зарубіжний досвід», присвячений міжнародному дню соціального педагога, який з 2009 року відзначається в цей день як професійне свято.

Метою науково-практичного семінару було доведення до широкого, перш за все, студентського загалу інформації про те, що сьогодні професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Нині соціальні педагоги працюють у різних соціальних інституціях: у школах, інтернатах, дитячих будинках, притулках, центрах реабілітації і соціальних службах, центрах служби пробації і здійснюють соціально-педагогічний патронаж здобувачів освіти, мікрогруп, осіб, які потребують піклування чи перебувають у складних життєвих обставинах, клієнтів пенітенціарної системи.

Із цікавими доповідями перед здобувачами вищої освіти виступили як науково-педагогічні працівники кафедри: Разумейко Н.С., Дрижак В.В., Могильний Ф.В., Педорич А.В., так і студенти Академії: Мажай О., Жила Т., Конопля Ю., Гламазда О., Рождественська Б. та інші.