Соціально-виховна робота з суб’єктами пробації
20 лютого 2019 року науковими співробітниками Академії Державної пенітенціарної служби – начальником факультету пробації Олександром Ткаченком, начальником кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Наталією Разумейко, старшим викладачем кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Людмилою Олефір разом з практичними співробітниками філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області, а саме: начальником філії Євгенієм Скалюном, начальником Чернігівського районного сектору Наталією Дудкою, старшим інспектором Чернігівського районного сектору Мех Юлією, представником БО «Чернігівська мережа» Анною Лаврик та курсантами факультету пробації взято участь у круглому столі на тему: «Соціально-виховна робота з суб’єктами пробації», який відбувся на базі навчального корпусу № 2 Академії.

Метою якого було узагальнення теоретичних знань та адаптація їх до специфіки практичної діяльності уповноважених органів з питань пробації.
Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу між курсантами та фахівцями, які співпрацюють з суб’єктами пробації.

Результатом круглого столу для науково-педагогічних працівників та курсантів Академії ДПтС став отриманий безцінний науково-практичний досвід та незабутні враження.