Соціально-правові аспекти епідемії ВІЛ/СНІД

Кафедрою психології Академії ДПтС спільно з Чернігівським обласним молодіжним центром був проведений науково-практичний семінар «Соціально-правові аспекти загальнонаціональної епідемії ВІЛ/СНІД в органах та установах пенітенціарної системи».

Мета заходу – розширення знань психологів СВР установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України, психологів відділів (секторів) по роботі з персоналом установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України й оперативних співробітників про правові аспекти та соціально-психологічні особливості епідемії ВІЛ/СНІДу, напрямки запобігання епідемії, формування навичок профілактики соціально-небезпечних захворювань, утвердження цінностей здорового способу життя.

Крім викладачів Академії, доповіді з цієї тематики зробили представники БО «Чернігівська МЕРЕЖА», Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2, «Клініки, дружньої до молоді», громадської організації «RЕТRІЕVAL», КП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб», Чернігівського обласного молодіжного центру, ГО «Сім’я майбутнього».

Слухачі ставили багато запитань та були учасниками інтерактивних сесій, проведених доповідачами. У рамках заходу був здійснений перегляд відеофільму «Профілактика ВІЛ/СНІД у пенітенціарних установах».

Семінар проведено на високому науково-методичному рівні. А від самих учасників отримано позитивні відгуки.

Кафедра психології