Соборність України: історичний контекст і виклики сьогодення

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, визнання історичного значення подій, пов’язаних з визвольною боротьбою початку XX ст. та утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України 20.05.2019 р. в Академії Державної пенітенціарної служби науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права проведено науково-практичний семінар «Соборність України: історичний контекст і виклики сьогодення» для курсантів першого курсу юридичного факультету.

Основними темами для обговорення на семінарі були: передумови української національно-демократичної революції, договір про об’єднання між УНР і ЗУНР, значення Акта Злуки для українського державотворення, подальший процес здійснення соборності українських земель у ХХ – на поч. ХХІ ст., День соборності в історичній пам’яті народу.