Слідами тижня психології

Наприкінці квітня 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби пройшов тиждень психології. Сьогодні  неможливо виховувати гармонійну, всебічно розвинену особистість без резервів психологічних знань. Старшим психологом Академії Локоть Н. О. спільно з кафедрою психології та клубом Академії було підготовлено та проведено ряд заходів, метою яких було популяризація роботи психолога, створення позитивного клімату в навчальному закладі, розширення та насичення емоційного життя, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу, розкриття творчого потенціалу курсантів, студентів та науково-педагогічного колективу.

Тиждень психології був тематичний і вибудуваний таким чином, щоб кожного дня студенти та курсанти мали змогу долучитися до нового заходу, де б розглядався новий напрям, проблематика, порушувалися питання, які могли б зацікавити наших курсантів, студентів і працівників Академії.

Так протягом усього тижня відбувалося багато різноманітних психологічних акцій: дошка «Уяви свій настрій», де всі охочі могли висловлювати свої думки, враження, оцінки вголос; скриня побажань «Фортуна», де можна було отримати вислів-передбачення на день; «Скриня довіри», куди пропонувалося написати анонімного листа психологу з питанням чи побажанням. Також протягом тижня психології відбулись тренінги із залученням психологів Чернігівського обласного молодіжного центру та Центру соціальних служб для сім’ї та молоді, виставка психологічної літератури, майстер-клас по роботі з асоціативними картами Dixit, перегляд фільму «Посттравматична рапсодія». На завершення насиченого тижня проведено психологічний квест «Світ психології», метою якого було ознайомити курсантів та студентів з історією та здобутками рідного навчального закладу, навчити працювати в команді та продемонструвати свою кмітливість, логіку та знання під час вирішення різних завдань.

А професійне свято, Всесвітній день психолога, відзначили святковим концертом, на якому відбулось нагородження сертифікатами учасників психологічного квесту та конкурсу стіннівок «Психологія очима курсантів».

Приємно зазначити, що незмінними супутниками творчого процесу впродовж усього тижня були гарний настрій, активні обговорення, привітні усмішки курсантів, студентів та працівників Академії. Тиждень психології став справжнім святом для душі.

Величезне спасибі всім за виявлений інтерес та активність!