Складання Присяги та вручення студентських квитків

Сьогодні відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби. З цінними і важливими настановами та вітальними словами до першокурсників звернувся ректор Академії Олексій Тогочинський: «Шановні першокурсники, колектив Академії  від щирого серця вітає вас із вливанням до нашої дружньої родини! Бажаємо вам успішного навчання, всебічного розвитку, а також творчої реалізації! Висловлюємо надію, що в наших стінах ви зможете відшукати своє покликання та стати справжніми професіоналами обраної справи».

Привітати студентів-першокурсників також завітали почесні гості: голова Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко,  перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, голова Чернігівського обласного осередку Національного Олімпійського Комітету, член наглядової ради Академії ДПтС Валерій Куліч, які долучилися  і до вручення студентських квитків.

Нагадаємо, що цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання   зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

Далі гості відвідали іншу локацію, де були вишикувані курсанти 1-го навчального курсу для складання Присяги на вірність Українському народові.

Ректор Академії Державної пенітенціарної служби Олексій Тогочинський разом із почесними гостями, начальниками факультетів привели до Присяги  курсантів юридичного факультету та факультету пробації.

«Вступаючи на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України, клянуся завжди залишатися відданим Українському народові, неухильно додержуватися Конституції та законів України, бути чесним, гуманним, сумлінним і дисциплінованим, зберігати державну та іншу таємницю, що охороняється законом. Присягаю з високою відповідальністю виконувати свій обов’язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, не допускати порушення прав і свобод людини та громадянина, всіляко сприяти зміцненню правопорядку…», – проголошували слова Присяги юнаки та дівчата.