Система тренувань активного силового фітнесу – Кроссфіт

11 березня 2019 року курсанти-психологи 3-го курсу факультету пробації під керівництвом Настоящої У.В. для популяризації здорового способу життя для курсантів організовано практичне заняття в спортивному залі «X-Linesport» міста Чернігова, основним напрямком якого є новітня для України, але вже популярна в усьому світі, система тренувань активного силового фітнесу – Кроссфіт.
Ця система кругових тренувань Кроссфіт виникла в США як система тренування пожежних, але швидко здобула всесвітню популярність і за межами професії. Щорічно проходить велика кількість турнірів по кроссфіту, в тому числі чемпіонати світу та Європи, тому інтерес серед шанувальників фітнесу та здорового способу життя постійно зростає. Завдяки сприянню керівництва мережі спортклубів X-Line курсантам Академії було надано час та місце проведення заняття в новому спортзалі, оснащеному новітніми тренажерами серії «X-LineR» і професійним обладнанням для функціонального тренінгу (Кроссфіт). Саме заняття проходило під дбайливим керівництвом високопрофесійного тренера Євгена, який досить цікаво та динамічно провів тренування.
Як стверджував відомий древньокитайський лікар Хуа То (ІІ ст. до н. е.):«Тело требует упражнений, но не до изнеможения, ибо упражнения предназначены для того, чтобы устранять дурной дух из организма, способствовать кровообращению и предотвращать недуги». Если ручка двери часто движется, она не ржавеет. Так и человек, если он много движется, то не болеет».