Шановні здобувачі освіти!  

Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це насамперед, день студентської солідарності, що не має меж і кордонів, а також символізує єднання всіх, хто прагне до вершини знань, суспільного самоутвердження і прогресивних змін.

Студенти завжди були авангардом  української молоді. Саме від вашої небайдужої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Нині ви вибираєте вектор свого професійного розвитку, постійно навчаєтесь новому й отримуєте дорогоцінний досвід, стаючи високоосвіченими фахівцями в різних сферах діяльності.

Тож дозвольте висловити вам щиру подяку за подвижницьку діяльність у справі розвитку академічного самоврядування, яке примножує та поширює славу нашої альма-матер, допомагає вдосконалювати професійні навички та розкривати творчий потенціал студентства!

Зі святом всіх, кого об’єднала Академія! Нехай роки навчання стануть знаковими у вашому житті, подарують радість наукових відкриттів, осягнення секретів обраних професій, мудрих наставників і вірних друзів!

З повагою
ректор Академії
полковник внутрішньої служби
Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ